O nas

dr Agnieszka Sokołowska

psychoterapeutka dorosłych, młodzieży i dzieci,
terapeutka rozwoju młodzieży i dzieci

agnieszka sokołowska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Wrocławskiego Instytutu Psychoterapii.

W pracy psychoterapeutycznej wykorzystuję założenia terapii systemowej, Racjonalnej Terapii Zachowania, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i techniki poznawczo-behawioralne.

Aktualnie poszerzam swoją wiedzę podczas kursu psychoterapii w nurcie systemowo-eriksonowskim prowadzonym przez Wrocławski Instytut Psychoterapii i akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskiego Towarzystwo Psychiatryczne.

Drugim nurtem mojej działalności zawodowej od lat jest wspieranie prawidłowego rozwoju małych dzieci w obszarze wczesnej interwencji. Jako pedagog specjalny prowadzę terapię rozwoju dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami i zaburzeniami rozwoju.

Poza pracą w gabinecie terapeutycznym, pracuję w przedszkolu i w szkole oraz uczę studentów.

dr Marta Jósewicz

psycholożka, psychoterapeutka, terapeutka EMDR

marta jósewicz

Jestem doktorem psychologii, absolwentką psychologii i studiów podyplomowych Pomoc psychologiczna w zakresie Seksuologii (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu). Jestem terapeutką EMDR (https://emdr.org.pl) oraz Racjonalej Terapii Zachowania (RTZ), ukończyłam roczny kurs Szkoły Psychoterpii Psychodynamicznej w Krakowie. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa EMDR. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w kursie psychoterapii prowadzonym przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii oraz licznych kursach dotyczących zdrowia psychicznego.

Od 12 lat pracuję jako terapeutka z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, m.in. w szkole, w stowarzyszeniach działających na rzecz dzieci i młodzieży, w Pracowni Badań nad Autyzmem oraz w gabinecie prywatnym. Ponadto od 13 lat pracuję ze studentami psychologii na Uniwerystecie Humanistycznym SWPS we Wrocławiu oraz w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

W pracy terapeutycznej wykorzystuję metodę EMDR, założenia terapii psychodynamicznej oraz metody i techniki terapii behawioralno-poznawczej. Opieram się także o założenia totalnej biologii oraz epigenetyki, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.